Karty do gry tradycyjne

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

O NAS

INFORMACJE

Karty Kamienie Wróżą

Nowy produkt

Nowe trzecie wydanie kart z kamieniami szlachetnymi i minerałami. Większy rozmiar 7x10 cm. Zawiera 44 karty i książeczkę 64 strony, w której zamieszczone są znaczenia poszczególnych kamieni oraz układy wróżebne. Wersja dwujęzyczna polsko-angielska. Poniżej znajduje się spis kamieni.

Więcej szczegółów

49,90 zł Brutto

0.5 kg
Dostawa: 1 do 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowe wydanie z 44 kartami. Grafika kart jest wzbogacona o zdjęcia kamieni, które znajdują się na awersie każdej karty. Karty są formatu 7 x 10 cm. Zawiera książeczkę 64 strony w wersji polsko-angielskiej. Każda karta ma nazwę przypisanego jej kamienia w wersji polskiej i angielskiej. Karty Kamienie Wróżą są już trzecią edycją wydawnictwa po „Kamienie Mówią”, które zawierało karty oraz książkę.
„Kamienie wróżą” to talia kart opowiadająca o energiach wybranych kamieni i minerałów. Obrazy na kartach zawierają ich symboliczne przedstawienie, graficzną opowieść o tych pięknych istotach. W opisach poszczególnych kart, znajdziesz przypisane im właściwości oraz przekaz, jakie z sobą niosą. Patrząc na karty zdaj się na swoją intuicję, ponieważ każdy z nas w inny sposób rezonuje z otaczającą nas rzeczywistością. W książeczce znajdują się propozycje układów wróżebnych, możesz także korzystać z innych znanych rozkładów. Pracując z kartami, szybko rozpoznasz jaki sposób jest dla Ciebie najbardziej komfortowy. 
Pamiętaj, że – podobnie jak w przypadku wszystkich systemów dywinacyjnych – karty są odzwierciedleniem energii i wpływów, nie dyktują działań ani nie ferują wyroków. Potraktuj je jak przyjaciół, udzielających Ci rad i wskazówek, w oparciu o które możesz samodzielnie podejmować decyzje. Ostatecznym kreatorem rzeczywistości jesteśmy zawsze my sami!

Spis treści: Agat mszysty - BEZPIECZEŃSTWO / Agat ognisty - INSPIRACJA / Akwamaryn -PODRÓŻOWANIE / Ametyst - DOBROCZYNNOŚĆ / Amonit - CZAS / Bursztyn - OSADZANIE / Chryzokola -  ODPOWIEDZIALNOŚĆ / Chryzopraz - NADZIEJA / Cytryn - RADOŚĆ, LEKKOŚĆ / Diament -ŚWIADOMOŚĆ / Fluoryt - TRANSFORMACJA / Gagat - CIEMNOŚĆ / Granat - NAMIĘTNOŚĆ / Heliotrop - POŚWIĘCENIE / Hematyt  -ODWAGA / Jaspis czerwony - SIŁA / Kamień księżycowy - SAMOPOZNANIE / Kamień słoneczny - DZIEDZICTWO / Karneol - CIELESNOŚĆ / Koral szlachetny - PRZODKOWIE / Kryształ górski - UZDRAWIANIE / Kwarc dymny - WNOWAGA / Kwarc różowy - DELIKATNOŚĆ / Kwarc z rutylem - SZTUKA / Labradoryt - WRAŻLIWOŚĆ / Lapis Lazuli - JEDNOŚĆ / Magnetyt - PRZYCIĄGANIE / Magnezyt - PRZENIKANIE / Malachit - NATURA / Meteoryt - PRZESTRZEŃ / Nefryt - MISTRZOSTWO / Obsydian - PRZEMIANA / Oliwin - DOBROBYT / Onyks - CYKLICZNOŚĆ / Opal szlachetny - SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI / Rubin - MIŁOŚĆ / Sodalit - NIESKOŃCZONOŚĆ / Szafir - POKÓJ / Szerl z pirytem - WIEDZA / Szmaragd - ODRODZENIE / Topaz - PRAWDA / Turkus - WOLNOŚĆ / Turmalin arbuzowy - TOLERANCJA / Tygrysie oko - CZUJNOŚĆ

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Karty Kamienie Wróżą

Karty Kamienie Wróżą

Nowe trzecie wydanie kart z kamieniami szlachetnymi i minerałami. Większy rozmiar 7x10 cm. Zawiera 44 karty i książeczkę 64 strony, w której zamieszczone są znaczenia poszczególnych kamieni oraz układy wróżebne. Wersja dwujęzyczna polsko-angielska. Poniżej znajduje się spis kamieni.

Produkty powiązane